VÁRUNK TÉGED
2015. április 24.

TÉGED VÁR A MAGYAR MÁLTAI SZERETETSZOLGÁLAT ÓBUDAI SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLÁJA!

„ Amint a test lélek nélkül holt, úgy a hit is holt tettek nélkül”

( Jakab 2,26)

Iskolánkat 2001-ben alapította a Magyar Máltai Szeretetszolgálat azzal a céllal, hogy az iskolából kikerülő szakemberek, lehetőség szerint munkaerő utánpótlást biztosítsanak a szociális intézményekben.

Várunk TÉGED egy olyan iskolába, Amelynek hitvallása a „Gondoskodva oktatás”!

A mi célunk az, hogy az élet minden területén felkészült diákok hagyják el iskolánkat, és váltsák valóra álmaikat.

A keresztény értékrendet képviseljük. Fontos számunkra a jó szó és a bizalom. Úgy gondoljuk, hogy ez a tanítás folyamatában is sokszorosan megtérül.

„Szeretet nélkül nincs bizalom, bizalom nélkül nincs nevelés.”

( Don Bosco)

Nálunk családias légkört, támogató-segítő környezetet találsz céljaid megvalósításához.

Miért nálunk tanulj szakmát?!

1. Mert ez a szakma kitűnő választás olyan fiatalok számára, akiknek fontos az emberi érték, az elesetteken való segítségnyújtás!
  2. Mert akik még nem tudják, hogy merre vezessen útjuk, itt olyan ismeretekre tesznek szert, amit a mindennapi életükben is haszonnal alkalmazhatnak!
  3. Mert a szociális gondozó és ápoló szakma iránt nagy a kereslet a munkaerő piacon!
  4. Mert államilag támogatott ösztöndíjas szakma, így ha jó a tanulmányi eredményed, komoly zsebpénzre tehetsz szert!

Miért válaszd ezt az iskolát?!

1. Mert tanáraink szakmailag kitűnően felkészültek és hivatásuknak tekintik a tanítást!
  2. Mert nálunk a tanár-diák kapcsolat nem formalitás, hanem a nyitottságra és a személyes odafigyelésre alapszik!
  3. Mert mindenkire odafigyelünk és ha szükséges, biztosítjuk az egyéni fejlesztését!
  4. Mert olyan közösségbe kerülsz, ahol TE számítasz!
  5. Mert családias a légkör és számos iskolán kívüli programot szervezünk!