Érettségi utáni képzés
2016. április 06.

Érettségi utáni szakképzés: itt a határidő

Idén is meghirdetjük érettségi utáni szakképzéseinket. Az OKJ-s minősítést adó képzések nappali és esti tagozaton is elindulnak. Gyakorlatorientált, magas szintű oktatást nyújtunk azoknak, akik már érettségi birtokában tanulnak szakmát. Intézményünk számára fontos, hogy tanulóink gyorsan el tudjanak helyezkedni a bizonyítványuk kézhezvétele után. A nálunk végzett diákok 90 százaléka 1-2 hónapon belül munkát talál, sokan közülük a Magyar Máltai Szeretetszolgálat intézményeinél helyezkednek el.

Középfokú, OKJ minősítést adó képzéseink:

Nappali tagozaton                    Szociális szakgondozó                                    OKJ száma: 54 762 03

Esti tagozaton                          Szociális gondozó és ápoló                 OKJ száma: 34 762 01

Jelentkezési határidő: 2016. május 31.

Pótjelentkezés: 2016. június 30-ig.

Az első és második szakma megszerzése tandíjmentes!

Ha további információra van szükség, az iskola@maltai.hu e-mail címen, vagy a 06-1-244-82-42-es telefonszámon állunk rendelkezésére!

Minden jelentkezőt szeretettel várunk!